Povezane vesti
Norveška gradi najduži i najdublji podvodni tunel na svetu: 392 metra ispod nivoa mora
N1 Info 02.12.2025
U Norveškoj se gradi najduži i najdublji podvodni tunel na svetu, koji će skratiti vreme putovanja između većih gradova i postati deo auto-puta bez trajekata duž zapadne obale zemlje. Tunel dug 27 kilometara nazvan je Rogfast, skraćeno od "Rogaland… »
400 metara pod morem! Norveški Rogfast postaje tehnološko čudo, a vredeće dve milijarde evra
Telegraf 02.12.2025
Projekat je obnovljen 2021. U Norveškoj se gradi najduži i najdublji podvodni tunel na svetu, koji će skratiti vreme putovanja između većih gradova i postati deo autoputa bez trajekata duž zapadne obale zemlje. Tunel dugačak 27 kilometara nazvan je… »
Norveška gradi čudo inženjerstva: Rogfast postaje najduži i najdublji podvodni tunel na svetu
Dnevnik 02.12.2025
OSLO: U Norveškoj se gradi najduži i najdublji podvodni tunel na svetu, koji će skratiti vreme putovanja između većih gradova i postati deo auto-puta bez trajekata duž zapadne obale zemlje. Tunel dug 27 kilometara nazvan je Rogfast, skraćeno od "Rogaland… »
Norveška gradi najduži i najdublji podvodni tunel na svetu (VIDEO)
Politika 02.12.2025
Na najdubljoj tački biće 392 metra ispod nivoa mora. U Norveškoj se gradi najduži i najdublji podvodni tunel na svetu, koji će skratiti vreme putovanja između većih gradova i postati deo auto-puta bez trajekata duž zapadne obale zemlje. Tunel dug 27… »
Vesti dana »
Tramp: Pentagon razmatra povlačenje američkih vojnika iz Nemačke
Insajder pre 2 satajoš 29 povezanih
Severna Makedonija pala za tri mesta na Globalnom indeksu slobode štampe
Serbian News Media pre 7 satijoš 20 povezanih
Za prvomajske praznike pojačane kontrole u Nišu: od početka godine 120 poginulih na putevima
Gradski portal 018 pre 2 satajoš 31 povezana
Penjaroja nije zadovoljan, otkrio koliko mu znači Lovernj: Lakić priznao šta muči igrače
Mondo pre 16 minutajoš 49 povezanih





