Povezane vesti
OECD očekuje rast svetske privrede od 3,2 odsto ove godine
Biznis.rs 02.12.2025
uprkos trgovinskim ratovima predsednika SAD. Svetska privreda se pokazala iznenađujuće otpornom uprkos trgovinskim ratovima predsednika SAD Donalda Trampa, saopštila je danas Organizacija za ekonomsku saradnju i razvoj (OECD) povećavajući svoje prognoze… »
OECD: Rast svetske privrede 3,2 odsto ove godine i pored američkog trgovinskog rata
Danas 02.12.2025
Svetska privreda se pokazala iznenađujuće otpornom uprkos trgovinskim ratovima predsednika SAD Donalda Trampa, saopštila je danas Organizacija za ekonomsku saradnju i razvoj (OECD) povećavajući svoje prognoze za globalni i američki privredni rast za ovu… »
OECD očekuje usporavanje globalnog ekonomskog rasta na 2,9 odsto u 2026.
Politika 02.12.2025
Tržišta rada pokazuju prve znake slabljenja, a broj slobodnih radnih mesta u mnogim zemljama pao ispod proseka iz 2019. godine. Globalni ekonomski rast će usporiti sa 3,2 odsto u 2025. na 2,9 odsto u 2026. zbog carina, slabije trgovine i geopolitičke… »
OECD očekuje usporavanje globalnog ekonomskog rasta na 2,9 odsto u 2026.
Blic 02.12.2025
Globalni ekonomski rast će usporiti sa 3,2 odsto u 2025. na 2,9 odsto u 2026. zbog carina, slabije trgovine i geopolitičke neizvesnosti, a u 2027. se očekuje blagi oporavak na 3,1 odsto, navodi se u danas objavljenoj prognozi Organizacije za ekonomsku… »
Vesti dana »
Oglasio se direktor Opšte bolnice u Čačku posle smrti male Eme: "Bila je ponovo intubirana, ali nakon toga..."
Telegraf pre 11 minutajoš 63 povezane
Nenadić (TS): Alarmantni podaci o percepciji korupcije u Srbiji, udar na TOK dovoljno govori
Beta pre 4 satijoš 33 povezane
Prve slike iz Surčina: Pao kran i zakačio radnika! Vatrogasci, hitna i policija hitno na terenu
Telegraf pre 7 satijoš 6 povezanih
Privremeni prekid isporuke gasa u zapadnoj Srbiji i produženje ugovora o nabavci ruskog gasa
Naslovi.ai pre 7 satijoš 27 povezanih





