Povezane vesti
Mađarski ministar: Brza pruga Beograd-Budimpešta od 20. februara 2026.
Biznis.rs 04.12.2025
Mađari završavaju svoj deo pruge. Mađarska vlada planira da otvori za saobraćaj prugu Budimpešta-Beograd 20. februara 2026, izjavio je ministar saobraćaja Mađarske Janoš Lazar, piše budimpeštanski list na nemačkom Budapester Zeitung. Prema pisanju lista… »
Brza željeznica Budimpešta - Beograd bit će otvorena 20. veljače
SEEbiz 04.12.2025
BUDIMPEŠTA - Željeznička pruga Beograd-Budimpešta bit će otvorena 20. veljače, najavio je danas ministar graditeljstva i prometa Janoš Lazar. Tijekom saslušanja pred parlamentarnim Odborom za gospodarska pitanja rekao je da ne može otkriti uvjete ugovora… »
Ministar saobraćaja Mađarske: Železnička linija Budimpešta - Beograd kreće od 20. februara
Blic 03.12.2025
Železnička pruga Beograd-Budimpešta biće otvorena 20. februara, najavio je danas ministar građevinarstva i saobraćaja Janoš Lazar. On je tokom saslušanja pred skupštinskim Odborom za ekonomska pitanja rekao da nije u mogućnosti da otkrije uslove ugovora… »
Vesti dana »
Selaković u Skupštini: „Možete da me povučete za taj Generalštab“
In medija pre 42 minutajoš 20 povezanih
Sneg ne prestaje da pada u ovom delu Srbije, a u četvrtak stiže nova opasnost: Hitno upozorenje RHMZ: U jednom delu zemlje pašće i do 50 litara kiše
Blic pre 4 satijoš 25 povezanih
Studentima Medicinskog u Novom Sadu odbijena lista za studentski parlament: Sutra sastanak sa dekanom
NIN pre 2 satajoš 20 povezanih
(Video) Vučić: Auto-put Beograd-Kraljevo biće otvoren do Vidovdana, Moravski koridor će ubrzati razvoj Srbije
Newsmax Balkans pre 48 minutajoš 18 povezanih




