Povezane vesti
Stiže najsuroviji Zakon o saobraćaju u Srbiji: Nema više usporavanja pred kamerom, za nevezivanje pojasa 50.000 RSD
Mondo pre 36 minuta
Početkom 2026. godine bi trebalo da stupi na snagu novi Zakon o bezbednosti u saobraćaju prema kom će se pojačati saobraćajne kazne. Uvode se najstroža pravila u poslednjih 10 godina. Najvažnija novina jeste način kontrole merenja brzine. Umesto… »
Vozači, spremite se! Kamere snimaju sve, kazne paprene i alko-brave; digitalni vozački dosije prati svaki prekršaj u realnom…
Dnevnik pre 5 sati
Pored toga, zakon predviđa pravila za autonomna vozila. Već od početka 2026. godine vozače u Srbiji očekuje potpuna revolucija na putevima. Novi Zakon o bezbednosti saobraćaja uvodi stroži nadzor, drastično veće kazne i tehnologije koje ne ostavljaju… »
Kreće digitalni lov na vozače, nema više bahatosti na srpskim putevima! Kamere hvataju sve, paprene kazne i alko-brave
Alo pre 5 sati
Pored toga, zakon predviđa pravila za autonomna vozila. Već od početka 2026. godine vozače u Srbiji očekuje potpuna revolucija na putevima. Novi Zakon o bezbednosti saobraćaja uvodi stroži nadzor, drastično veće kazne i tehnologije koje ne ostavljaju… »
Kamere koje vas prate kilometrima, kazne do 50.000 i alko-brave: Saobraćaj u Srbiji se menja iz korena 2026.
Telegraf pre 7 sati
Prosečna brzina, nove kamere i potpun automatski nadzor. Vozače u Srbiji već od početka 2026. godine čeka potpuno novi režim na putevima, sa automatskim nadzorom, drastično većim kaznama i tehnologijama koje ne ostavljaju prostor za "snalaženje". Novi… »
STIŽU "NEVIDLJIVI" RADARI! Niko neće znati gde se nalaze, kazne stižu automatski, a ova 3 prekršaja vozačima ne praštaju
Blic pre 12 sati
Uvedeni 'nevidljivi' radari automatski mere prekršaje i kazne šalju bez prisustva policije. Novi Zakon o bezbednosti u saobraćaju koji bi trebalo da bude završen do kraja ove godine, dok je njegovo usvajanje najavljeno za januar 2026. godine, donosi i… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: Radimo na uspostavljanju mehanizma snabdevanja, uključićemo i male benzinske stanice
RTS pre 1 satjoš 28 povezanih
U toku pregovori o promeni vlasničke strukture, i dalje ima šanse da dobijemo licencu
Vesti online pre 1 satjoš 24 povezane
Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel pojeftinio, benzin ostao isti
Naslovi.ai pre 2 satajoš 37 povezanih
Oblačno i kišovito vreme u Srbiji uz olujni jugoistočni vetar i narandžasti meteo-alarm na jugu Banata
Naslovi.ai pre 11 minutajoš 31 povezana






