Povezane vesti
Tramp: Netfliksovo preuzimanje Vornera i HBO-a bi moglo da bude problem, pratiću situaciju
RTS 08.12.2025
Američki predsednik Donald Tramp zabrinut je zbog planiranog dogovora vrednog 72 milijarde dolara, kojim bi „Netfliks“ preuzeo filmski studio „Vorner bros, Diskaveri“ i popularnu HBO striming mrežu. Kupovini se protive i brojna udruženja iz sveta filma… »
Tramp odlučuje i o spajanju Netflixa i Warner Brosa
Kamatica 08.12.2025
Američki predsednik Donald Tramp ukazao je na potencijalnu zabrinutost zbog planiranog Netflixovog ugovora vrednog 72 milijarde dolara za kupovinu filmskog studija Warner Brothers Discovery i popularnih HBO striming mreža. Na događaju u Vašingtonu rekao… »
Netfliksova kupovina Vorner bros uznemirila Trampa: "Konsultovaću se sa nekim ekonomistima"
Telegraf 08.12.2025
Predsednik SAD Donald Tramp sinoć je izjavio da bi spajanje kompanija Netfliks i Vorner bros diskaveri, vredno 72 milijarde dolara, "moglo biti problematično" zbog velikog tržišnog udela koji bi imala nova kompanija. Tramp je istakao da ima "izvesnu… »
Vesti dana »
Američki OFAK produžio MOL-u licencu za pregovore o kupovini NIS-a do 1. jula
Forbes pre 49 minutajoš 21 povezana
Osmaci danas polažu poslednji test – uskoro konačan raspored za srednje škole
Insajder pre 1 satjoš 15 povezanih
Prvi iranski tankeri sa naftom napustili blokiranu zonu u Persijskom zalivu posle dva meseca
Nova pre 55 minutajoš 18 povezanih
TelegrafBet AI nakon pete noći: Het-trik Mesija, Halandov debi, skor pogodaka smo podigli na 73 odsto!
Telegraf pre 34 minutajoš 93 povezane




