Povezane vesti
Svi su mislili da je med i mleko, a ona na početku karijere tukla i lupala šamare! Saznala se velika istina o Biljani…
Kurir pre 2 sata
Biljana Sečivanović važi za pevačicu koja je svoju karijeru izgradila na dobrim pesmama daleko od skandala, a za svoje ponašanje uvek je dobijala komplimente. Ipak, priznaje da je na početku karijere bila spremna na sve, pa čak i da se pobije. Ona je… »
Za ovu našu poznatu pevačicu (49) svi misle da je mirna, a na početku karijere je lupala šamare: "To mi nije bio problem"
Blic pre 4 sati
U početku karijere, suočavala se sa izazovima i osudama zbog svoje profesije. Njeni roditelji su se u početku protivili njenom izboru zanimanja. Biljana Sečivanović (49) važi za pevačicu koja je svoju karijeru izgradila na dobrim pesmama daleko od… »
Vesti dana »
Pijan tukao ženu cepanicom u glavu Užas u Zemunu: Uhapšen zbog nasilja u porodici
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Zelenski objavio imena kandidata za novog šefa Kabineta, nakon ostavke Andrija Jermaka
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
(Video) Alkohol, psihijatar i razvod Vlada iz "Magla benda" o teškom periodu kroz koji je prošao: "Bože, meni ni lekovi ne mogu da pomognu, ja nisam dobro i dalje"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Čučković: Novi savski most biće 3 puta veći od starog, "krtice" za kopanje metroa stižu uskoro
Blic pre 45 minutajoš 1 povezana



