Povezane vesti
„Rols-Rojs“ pravi motore za tenkove – ugovoren najveći posao u poslednjih nekoliko decenija
Vesti online pre 14 sati
Nemačko-francuski koncern za naoružanje KNDS je od firme „Rols-Rojs pauer sistems“ naručio više od 300 tenkovskih motora. Za nemački „Rols-Rojs“, u vlasništvu britanskog holdinga, ovo je najveći posao u poslednjih nekoliko decenija. Motori MTU će se… »
Rolls-Royce pravi više od 300 motora za tenkove Leopard
Biznis.rs pre 1 dan
Najveći posao u poslednjih nekoliko decenija. Kompanija za naoružanje KNDS je od firme Rolls-Royce Power Systems naručila više od 300 tenkovskih motora. Za nemački Rolls-Royce, u vlasništvu britanskog holdinga, ovo je najveći posao u poslednjih nekoliko… »
Najveći posao u poslednjih nekoliko decenija: Rols-Rojs pravi više od 300 motora za tenkove
B92 pre 1 dan
Kompanija za naoružanje KNDS je od firme Rols-Rojs pauer sistems naručila više od 300 tenkovskih motora. Za nemački Rols-Rojs, u vlasništvu britanskog holdinga, ovo je najveći posao u poslednjih nekoliko decenija. Motori MTU će se ugrađivati u tenkove… »
Vesti dana »
Fajnenšel tajms: Naftna kompanija iz Abu Dabija glavni kandidat za kupovinu ruskog udela u NIS-u
Danas pre 2 satajoš 16 povezanih
Lopandić (SRCE): „Vučić neće ispuniti obećanje o otvaranju Klastera 3, Srbija nije na evropskom putu“
Serbian News Media pre 1 satjoš 20 povezanih
Hoće li se evro i danas prodavati po 120 dinara: Koliki kurs smeju da zaračunavaju menjačnice
Glas Zaječara pre 1 satjoš 7 povezanih
Epidemija glisti među decom u Srbiji: Pedijatar upozorava na novu pošast pored mutant virusa! Ako je dete nervoznije i ne može da jede, sumnjajte na parazite
Dnevnik pre 2 satajoš 3 povezane
Deci Australije od danas zabranjene društvene mreže: Vlast poručuje: Pratićemo sve – da li se više druže, bave sportom
RTS pre 13 minutajoš 14 povezanih



