Povezane vesti
Tribina "Ne pristajemo na tišinu! Žene u borbi za promene" u sredu u NDNV-u
Radio 021 09.12.2025
Tribina "Ne pristajemo na tišinu! Žene u borbi za promene" održaće se u sredu, 10. decembra, u prostorijama Nezavisnog društva novinara Vojvodine. Ovu tribinu organizuju aktivistička grupa Žene za promene i FemPlatz u saradnji sa feminističkim… »
Tribina "Ne pristajemo na tišinu! Žene u borbi za promene" u sredu u NDNV
Moj Novi Sad 09.12.2025
U sredu, 10. decembra, od 19 časova, Aktivistička grupa Žene za promene i FemPlatz u saradnji sa feminističkim organizacijama i savezničkim kolektivima Novog Sada, u završnom danu međunarodne kampanje "16 dana aktivizma protiv nasilja nad ženama"… »
„Ne pristajemo na tišinu!“: Tribina u Novom Sadu završava kampanju „16 dana aktivizma protiv nasilja nad ženama“
Serbian News Media 09.12.2025
Razgovorom na tribini pod nazivom „Ne pristajemo na tišinu! Žene u borbi za promene“, koji će biti održan sutra, završiće se aktivnosti u okviru međunarodne kampanje „16 dana aktivizma protiv nasilja nad ženama“ u Novom Sadu“. Kako je najavljeno… »
Vesti dana »
Brisel reaguje na masovni priliv migranata u Seutu: EU pokreće mehanizam za odgovor na krizu
Euronews pre 2 satajoš 140 povezanih
Tramp razočarao Kijev: Nismo dali pristanak da Ukrajina proizvodi rakete Patriot
Kurir pre 4 satijoš 34 povezane
Dunav na ulazu u Srbiju spušten na minus 136 centimetara, novi negativni rekord
RTV pre 13 satijoš 11 povezanih
Oko 50.000 migranata preplivalo granicu između Maroka i Španije – desetine se utopile, gotovo svi se vratili iz Seute
RTS pre 3 satajoš 29 povezanih




