Povezane vesti

FT: ADNOC glavni kandidat za preuzimanje NIS-a

FT: ADNOC glavni kandidat za preuzimanje NIS-a

Ekapija pre 24 dana
(Foto: Shutterstock/dr Igi) Državna energetska kompanija Ujedinjenih Arapskih Emirata, ADNOC, izdvojila se kao glavni kandidat za kupovinu ruskog većinskog udela u Naftnoj industriji Srbije, prenosi Fajnenšel Tajms (Financial Times) pozivajući se na više… »
ADNOC sve bliži kupovini NIS-a, preneo FT

ADNOC sve bliži kupovini NIS-a, preneo FT

Bloomberg Adria pre 24 dana
Državna energetska kompanija Ujedinjenih Arapskih Emirata (UAE) ADNOC (engl. Abu Dhabi National Oil Company) nastavlja da se nameće kao vodeći kandidat za kupovinu ruskog kontrolnog udela u Naftnoj industriji Srbije (NIS), dok se pregovori sa Moskvom… »
FT: ADNOC najbliži preuzimanju Naftne industrije Srbije

FT: ADNOC najbliži preuzimanju Naftne industrije Srbije

SEEbiz pre 24 dana
LONDON - Nacionalna naftna kompanija Abu Dhabija (ADNOC) pojavila se kao glavni kandidat za kupnju 56,15% udjela ruskih tvrtki u srpskoj naftnoj i plinskoj tvrtki NIS, koju sankcioniraju SAD, izvijestio je u utorak Financial Times. Iako je ADNOC vodeći… »

Vesti dana »