Povezane vesti
Ivančica je dobila rak i progovorila o surovoj borbi za život: "Bolest je teška i brutalna", bivša misica rasplakala Balkan
Kurir 09.12.2025
Ivančicu Pahor (43) mnogi i danas pamte kao jednu od najljepših žena Hrvatske, a ponela je titulu Miss turizma 2000. godine i drugoplasiranu Mis turizma sveta. Nedavno je saznala da ima rak limfnih čvorova, a sada je do detalja otkrila kako izgledaju… »
"Hemoterapije traju i do 10 sati" Bivša misica dobila rak, progovorila o teškoj dijagnozi: "Možda ću izgubiti borbu"
Blic 09.12.2025
Pored hemoterapija i lekova, Ivančica se oslanja na strogu dijetu i prirodne suplementacije za imunitet. Svoju priču podelila je s namerom da inspiriše i podrži druge u sličnim situacijama. Bivša Mis turizma Ivančica Pahor (43) nedavno je saznala da ima… »
Vesti dana »
Počela puna primena EES sistema – kakvo je stanje na graničnim prelazima
RTS pre 45 minutajoš 32 povezane
Vremenska prognoza za petak, 10. april: Tokom dana sunčano, temperatura do 16 stepeni
Beta pre 2 satajoš 29 povezanih
Veliki petak: Dan tihovanja, vere i velikog poštovanja, u crkvama širom Srbije iznosi se plaštanica simbol Hristovog polaganja u grob
Glas Zapadne Srbije pre 1 satjoš 35 povezanih
EU razmatra smanjenje pomoći Srbiji do 1,5 milijardi evra zbog (ne)demokratije
Jugmedia pre 10 minutajoš 16 povezanih



