Povezane vesti
Nikezić: Zašto nas Vučić zadužuje zbog Ekspa, ako zna da će za godinu i po dana biti veoma veliki rat
N1 Info 10.12.2025
Potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dušan Nikezić upitao je danas predsednika Aleksandra Vučića zašto zadužuje Srbiju za 18 milijardi evra kako bi otvorio Ekspo, ako već zna da će se svet "za godinu i po dana suočiti sa veoma velikim ratom". "Pa… »
SSP pita Vučića zašto zadužuje Srbiju 18 milijardi evra za Expo 27 ako zna da će svet tada ratovati
Nedeljnik 10.12.2025
Potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dušan Nikezić upitao je danas predsednika Srbije Aleksandra Vučića zašto zadužuje državu za 18 milijardi evra za specijalizovanu izložbu Ekspo, koja će biti održana za godinu i po dana, ako „već zna“ da će… »
SSP pita Vučića zašto zadužuje Srbiju 18 milijardi evra za Ekspo 27,ako zna da će svet tada ratovati
Beta 10.12.2025
Potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dušan Nikezić upitao je danas predsednika Srbije Aleksandra Vučića zašto zadužuje državu za 18 milijardi evra za specijalizovanu izložbu Ekspo, koja će biti održana za godinu i po dana, ako "već zna" da će… »
SSP pita Vučića zašto zadužuje Srbiju 18 milijardi evra za Ekspo 27,ako zna da će svet tada ratovati
Radio sto plus 10.12.2025
“Pa ne može u isto vreme veliki svetski rat i Ekspo izložba. Zato, ili opet pričate gluposti samo da biste plašili narod ili namerno pravite štetu Srbiji od 18 milijardi evra, nema treće”, rekao je Nikezić, piše u saopštenju. Nikezić je naveo je da… »
Vesti dana »
Drugi dan završnog ispita osmaci polagali test iz matematike, beležimo iskustva u Šapcu i Kruševcu
RTS pre 5 satijoš 58 povezanih
Potpisan Ugovor dioničara o upravljanju NIS-om između Vlade Srbije i MOL Grupe
SEEbiz pre 1 satjoš 39 povezanih
Vučić: Očekujemo ugovor o slobodnoj trgovini sa Gruzijom do sredine oktobra
RTS pre 26 minutajoš 40 povezanih
Kraj krvavih sukoba: Izrael i Liban blizu trajnog sporazuma o prekidu vatre
Kurir pre 41 minutajoš 59 povezanih





