Povezane vesti
Bivša najbolja teniserka sveta: "Muškarci su superiorni - nisam mogla ni braću da pobedim"
B92 pre 20 dana
Garbinje Mugurusa, svojevremeno najbolja teniserka sveta, govorila je o odnosu snaga između tenisera i teniserki u susret okršaju Arine Sabalenke i Nika Kirjosa. Beloruskinja i Australijanac će 28. decembra u Dubaiju igrati egzibicioni meč pod nazivom… »
Karlos Alkaraz kvari plan Novaka Đokovića: Učiniće sve samo da skine kletvu
Mondo pre 20 dana
Prvi teniser sveta Karlos Alkaraz je osvajanje Australijan Opena postavio kao glavni cilj u 2026. godini. Španac je do sada osvajao Rolan Garos (2024, 2025), Vimbldon (2023, 2024) i US Open (2022, 2025), dok mu je u Melburnu najbolji rezultat… »
Bila je 1. na svetu, sada šokirala izjavom i naljutila koleginice: "Nikad nisam uspela da pobedim ni amatera"
Telegraf pre 20 dana
Garbinje Muguruza bila je prva na svetu kada je igrala najbolji tenis, procenjivalo se da bi mogla da bude nova teniska nada, ali je svoju karijeru završila isuviše rano sa samo dva osvojena Grend slema. Špankinja je bila najbolja na Rolan Garosu 2016… »
Vesti dana »
Poznata prva žrtva stravičnog požara u luksuznom skijalištu Kran-Montana: U pitanju je mladi golfer (17).
Telegraf pre 2 satajoš 27 povezanih
RADNIK GRADSKE ČISTOĆE POGINUO U STRAVIČNOM SUDARU KAMIONA U LOZNICI: Dvoje povređenih prevezeno u bolnicu
Ozon pre 1 satjoš 18 povezanih
U Švajcarskoj pet dana žalosti posle požara u kome je poginulo 40 ljudi
Beta pre 2 satajoš 17 povezanih





