Povezane vesti
Rusija označila Dojče vele kao „nepoželjnu organizaciju”
Politika 14.12.2025
Prema važećem ruskom zakonu, označavanje kao „nepoželjna organizacija” čini svaku saradnju sa takvom organizacijom krivičnim delom. Kancelarija ruskog državnog tužioca klasifikovala je Dojče vele (DW), medijsku kuću iz Nemačke koju finansira vlada te… »
"Deutsche Welle nepoželjna organizacija" u Rusiji: Za Moskvu je nemački medij "strani agent"
Euronews 14.12.2025
Kancelarija ruskog državnog tužioca klasifikovala je Dojče vele (DW), medijsku kuću iz Nemačke koju finansira vlada te zemlje, kao ''nepoželjnu organizaciju", preneli su ruski mediji. Ovu klasifikaciju je još u avgustu zatražila ruska Državna Duma. DW se… »
Rusija označila DW kao „nepoželjnu organizaciju“
Dojče vele 14.12.2025
Kremlj pojačava pritisak na kritičke medije: nakon što je DW još 2022. bio označen kao „strani agent“, sada je i klasifikovan kao „nepoželjna organizacija“. Kancelarija ruskog državnog tužioca klasifikovala je Dojče Vele (DW) medijsku kuću iz Nemačke… »
Vesti dana »
Toplotni talas u Srbiji: U nekim delovima zemlje očekuje se i 40 stepeni
RTV pre 4 satijoš 2 povezane
Šamar Hajduku koji neće moći da zaboravi: Hrvatski velikan nije mogao ni da sanja ovakav poraz
Nova pre 4 satijoš 6 povezanih
Hag: Završne reči protiv Tačija za ometanje pravde planirane za septembar
Politika pre 3 satajoš 1 povezana





