Povezane vesti
Predstavljeni rezultati projekta “Vidljive i snažne“
Veliki park pre 27 dana
Na završnoj konferenciji projekta “Vidljive i snažne“ Okružne organizacije saveza slepih Srbije Kragujevac, održanoj u Centru za sport i rehabilitaciju osoba sa invaliditetom “Iskra“, predstavljeni su rezultati dvomesečnih aktivnosti kao i vodič sa… »
Obeleženo 15 godina rada Centra za samostalni život osoba sa invaliditetom
Veliki park pre 27 dana
Centar za samostalni život osoba sa invaliditetom obeležio je 15 godina rada i postojanja. Jubilej je obeležen u Hotelu „Kragujevac“, gde su predstavljeni rezultati dosadašnjeg rada, izazovi sa kojima se Centar suočava i planovi za naredni period… »
Centar za samostalni život osoba sa invaliditetom obeležio 15 godina posvećenog rada
iKragujevac pre 27 dana
Centar za samostalni život osoba sa invaliditetom obeležio je 15 godina rada i postojanja, a tim povodom u Hotelu „Kragujevac“ održan je prigodan skup na kome su predstavljeni dosadašnji rezultati, ali i izazovi sa kojima se Centar susreće, kao i planovi… »
Centar za samostalni život osoba sa invaliditetom proslavio 15 godina rada i borbe
Serbian News Media pre 27 dana
Centar za samostalni život osoba sa invaliditetom obeležio je 15 godina rada i postojanja. Jubilej je svečano obeležen u Hotelu „Kragujevac“, gde su predstavljeni ključni rezultati dosadašnjeg rada, izazovi sa kojima se Centar suočava, kao i planovi za… »
Vesti dana »
Crveni krst Srbije pomogao više od 400 najugroženijih domaćinstava
Radio 021 pre 29 minutajoš 53 povezane
Neverovatan duel u Melburnu: Dušan Lajović od dobijenog stigao do izgubljenog meča, ali na kraju je ipak slavio
Danas pre 34 minutajoš 25 povezanih
Predsednik Vučić razgovarao sa rukovodstvom MOL-a o mogućnosti kupovine NIS-a
RTK pre 9 minutajoš 13 povezanih






