Povezane vesti
DS: Napad na Biljanu Stojković je napad na slobodnu misao
Serbian News Media 16.12.2025
Demokratska stranka (DS) izdala je saopštenje za javnost u kojem najoštrije osuđuje, kako navode, „brutalno targetiranje“ univerzitetske profesorke i članice Predsedništva stranke, dr Biljane Stojković, u „režimskim tabloidnim pamfletima“. DS tvrdi da je… »
DS: Brutalno targetiranje profesorke Stojković u tabloidima - jedina svrha linč
N1 Info 16.12.2025
Demokratska stranka (DS) najoštrije je osudila brutalno targetiranje univerzitetske profesorke i članice svog Predsedništva dr Biljane Stojković u "režimskim tabloidnim pamfletima", navodeći da je njihova jedina svrha linč i zastrašivanje i optužujući… »
„Režimski mediji targetirali Biljanu Stojković kako bi je zaplašili“
Nova 16.12.2025
Demokratska stranka (DS) osudila je danas "targetiranje" univerzitetske profesorke i članice predsedništva te partije Biljane Stojković u tabloidnim medijima bliskim vlasti. Ta stranka je u saopštenju navela da je cilj tih napada zastrašivanje političkih… »
Vesti dana »
Zasedao Štab za vanredne situacije zbog istorijski niskog vodostaja Dunava: Dačić naložio hitne mere (video)
Blic pre 24 satajoš 28 povezanih
Aleksić premijeru i ministrima: Vaša jedina obaveza je da služite građanima; Macut: Ne treba da se spuštamo na nivo ličnih obračuna
RTS pre 4 satijoš 61 povezana
Razoran zemljotres pogodio južni Japan: Potvrđene žrtve, stotine povređenih i nestali
Naslovi.ai pre 1 satjoš 59 povezanih





