Povezane vesti
Ćuta: Lično sam učestvovao u sprečavanju izgradnje Trampovog hotela, pozivam Vučića da podnese prijavu
N1 Info 16.12.2025
Narodni poslanik Ekološkog ustanka Aleksandar Jovanović Ćuta izjavio je da je lično učestvovao u sprečavanju izgradnje hotela Tramp na mestu bombardovanog Generalštaba u Beogradu, i pozvao je predsednika Aleksandra Vučića da zbog toga podnese prijavu… »
Jovanović Ćuta: Lično sam učestvovao u sprečavanju izgradnje Trampovog hotela, pozivam Vučića da podnese prijavu
Nedeljnik 16.12.2025
Narodni poslanik Ekološkog ustanka Aleksandar Jovanović Ćuta izjavio je da je lično učestvovao u sprečavanju izgradnje hotela Tramp na mestu bombardovanog Generalštaba u Beogradu, i pozvao je predsednika Aleksandra Vučića da zbog toga podnese prijavu… »
Ćuta pozvao Vučića da podnese prijavu protiv njega zbog Generalštaba
Nova 16.12.2025
Poslanik Ekološkog ustanka Aleksandar Jovanović Ćuta pozvao je danas predsednika Srbije Aleksandra Vučića da podnese krivičnu prijavu protiv njega, jer je "lično učestvovao u sprečavanju izgradnje Trampovih hotela na lokaciji Generalštaba". „Ja, građanin… »
Poslanik Jovanović Ćuta traži od Vučića da ga uhapsi
Danas 16.12.2025
Poslanik i lider Ekološkog ustanka Aleksandar Jovanović Ćuta zatražio je od predsednika Srbije Aleksandra Vučića, u saopštenju i izjavi koju je poslao medijima, da ga uhapsi u vezi ometanja izgradnje na lokaciji Generalštaba u Beogradu. „Ja, građanin i… »
Vesti dana »
Trener Minesote zbog Jokića ljut na igrače, Adelman podelio zasluge zvezdama
Sportske.net pre 14 minutajoš 50 povezanih
Đedović Handanović: Nisu laki pregovori sa MOL-om, preko crvenih linija ne možemo da pređemo
NIN pre 19 minutajoš 16 povezanih
Drugi dan 39. Beogradskog maratona: Start na Trgu republike, trči se i kroz Beograd na vodi, učestvuje 14.500 takmičara
Newsmax Balkans pre 35 minutajoš 20 povezanih






