Povezane vesti
"Pred njim svi mogu da se postide": Nikici iz "Tvrđave" otac bio sveštenik, a sinu dao ime po glumcu koji se zamonašio
Mondo 17.12.2025
Jovo Maksić, poznati glumac, odrastao je u mirnom seoskom okruženju kraj planine Dinare, u selu Plavno, u blizini Knina. Njegovo detinjstvo bilo je obeleženo slobodom i radošću koju može pružiti samo život u selu, a otac mu je bio sveštenik. Ime sinu… »
Nikica iz "Tvrđave" sinu dao ime po kolegi: Odrastao kraj sveštenog lica, za porodicu radio i najteže poslove
Kurir 17.12.2025
Jovo Maksić, poznati glumac, odrastao je u mirnom seoskom okruženju kraj planine Dinare, u selu Plavno, u blizini Knina. Njegovo detinjstvo bilo je obeleženo slobodom i radošću koju može pružiti samo život u selu, a otac mu je bio sveštenik. Ime sinu… »
Naš glumac je sinu dao ime po kolegi. Radio je više poslova da bi obezbedio porodicu, išao je čak i na gradilište
Blic 17.12.2025
Profesionalnu karijeru započeo je u pozorištu u Vršcu zahvaljujući stipendiji Postao je otac na dan svoje prve premijere 1996. godine Jovo Maksić, naš glumac, odrastao je u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina. Otac mu je bio… »
Vesti dana »
Pomen žrtvama genocida u Srebrenici, pisac Vladimir Arsenijević tvrdi da je napadnut u Beogradu
BBC News pre 1 satjoš 28 povezanih
Pretučen književnik Vladimir Arsenijević u Beogradu, uoči komemoracije u organizaciji NVO
Beta pre 5 satijoš 13 povezanih
DS: Formiranje ovakvog REM-a je izdaja borbe građana i studenata
Nedeljnik pre 57 minutajoš 26 povezanih
Snažno nevreme praćeno obilnim pljuskovima već pogodilo delove Beograda
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 33 povezane
Tenzije između SAD i Irana: Tramp preti raketama, Teheran spreman na odbranu
Naslovi.ai pre 53 minutajoš 27 povezanih



