Povezane vesti
Kina u tišini gradi najmoćniju hidroelektranu na svetu: Energetsko čudo ili tempirana vodena bomba
Nova 17.12.2025
Kina duboko u Himalajima gradi ono što bi trebalo da postane najmoćniji hidroenergetski sistem na svetu, ali ceo projekat prati gotovo potpuna netransparentnost. U pitanju je megalomanski poduhvat vredan oko 168 milijardi dolara, smešten na velikom… »
Šta Kina gradi u Himalajima? Superprojekat pod velom tajne zaintrigirao svet
Mondo 17.12.2025
Na tom mestu planira se izgradnja hidroenergetskog sistema vrednog 168 milijardi dolara, koji bi trebalo da proizvodi više električne energije nego bilo koji drugi takav sistem na svetu - ogroman dobitak za Kinudok se ubrzano kreće ka budućnosti u kojoj… »
Vesti dana »
Ostavka šefa američke službe za borbu protiv terorizma zbog rata sa Iranom
Vreme pre 1 satjoš 25 povezanih
SNS bi mogao da izgubi Bor i Aranđelovac: Velika promena dešava se u Kuli, Knjaževcu, Smederevskoj Palanci, Sevojnu...
Nova pre 3 satajoš 7 povezanih
Računi za struju najviše oštetili građane: Prava potrošača uglavnom samo na papiru, a najčešće ih krše komunalna preduzeća
Glas Zaječara pre 9 satijoš 2 povezane
Telekom priznao da su ukradeni podaci dela korisnika: Šta može da im se dogodi i šta im je činiti
N1 Info pre 2 satajoš 26 povezanih



