Povezane vesti
UNDP: Kompanija Silbo uvela inovativni sistem hlađenja i smanjula emisiju GHG
Novi magazin pre 26 dana
Distributer i pružalac logističkih usluga kompanije "Silbo" iz Šimanovaca uvela je inovativni sistem hlađenja za industrijske hladnjače, koji koristi ugljen-dioksid umesto konvencionalnih rashladnih sredstava, čime su emisije gasova sa efektom staklene… »
Pavkov: "Silbo" uveo inovativni rashladni sistem skladištenja koji koristi CO2
RTV pre 26 dana
ŠIMANOVCI, PEĆINCI - Projekat "EU za Zelenu agendu u Srbiji", koji je realizovan u kompaniji Silbo i koji joj je omogućio da uvede inovativni sistem hlađenja za industrijske hladnjače, jedan je od skoro sto projekata koji su finansirani uz podršku… »
Inovativni sistem industrijskog hlađenja smanjuje emisije štetnih gasova i zagađenje vazduha
Kurir pre 26 dana
Uz podršku Evropske unije i u partnerstvu sa Ministarstvom zaštite životne sredine, u okviru projekta „EU za Zelenu agendu u Srbiji“, distributer i pružalac logističkih usluga Silbo DOO uveo je inovativni sistem hlađenja za industrijske hladnjače. Ovaj… »
Pavkov: Domaća kompanija uvela inovativni rashladni sistem skladištenja koji koristi CO2
Politika pre 26 dana
Prema njenim rečima u jednom delu kompanije ugljen-dioksid se u potpunosti koristi za rashladni sistem. Projekat „EU za Zelenu agendu u Srbiji”, koji je realizovan u kompaniji Silbo i koji joj je omogućio da uvede inovativni sistem hlađenja za… »
Vesti dana »
Gradonačelnica Loznice: Ukinuta vanredna situacija, pripravnost zbog mogućih poplava
Beta pre 2 satajoš 48 povezanih
Grbović (PSG): Opozicija će dočekati predstavnike institucija EU, Vučić nije lice Srbije
Beta pre 13 minutajoš 29 povezanih
Večeras doček Srpske nove godine – koji se običaji poštuju i ko sve slavi
RTS pre 28 minutajoš 43 povezane
Šušnjar o Janafu i NIS-u: Najoptimalnije bi bilo da nema tih sankcija
SEEbiz pre 12 minutajoš 35 povezanih





