Povezane vesti
Određen pritvor bivšem direktoru i šefici finansija staračkog doma u Tuzli u kom je stradalo 17 štićenika
Newsmax Balkans 18.12.2025
Kantonalni sud u Tuzli odredio je jednomesečni pritvor bivšem direktoru Doma penzionera Tuzla u kojem je u požaru poginulo 17 ljudi, kao i Mirsadu Bakaloviću i šefici Službe za ekonomske, finansijske, računovodstvene i opšte poslove i članici Upravnog… »
Više od 50 povređenih i 17 stradalih: Određen pritvor bivšem direktoru staračkog doma u Tuzli
B92 18.12.2025
Kantonalni sud u Tuzli odredio je jednomesečni pritvor bivšem direktoru Doma penzionera Tuzla u kojem je u požaru poginulo 17 ljudi, a više od 50 osoba je povređeno. Pritvor je određen i Mirsadu Bakaloviću i šefici Službe za ekonomske, finansijske… »
Nakon jezivog požara u domu penzionera u Tuzli: Određen pritvor bivšem direktoru i šefici finansija doma
Telegraf 18.12.2025
Kantonalni sud u Tuzli odredio je danas jednomesečni pritvor bivšem direktoru Doma penzionera Tuzla u kojem je u požaru poginulo 17 ljudi, kao i Mirsadu Bakaloviću i šefici Službe za ekonomske, finansijske, računovodstvene i opšte poslove i članici… »
Vesti dana »
Uspešna akcija okp za subijanje droga na ulazu u Novi Pazar (foto)
IndeksOnline pre 2 satajoš 1 povezana
Zelenski: Amerikanci nas obavestili o sastancima u Moskvi, zahvalni smo na tonu prema Rusiji
Nova pre 4 satijoš 1 povezana
Vreo i vetrovit dan pred nama, temperatura do 39: Evo kada stižu pljuskovi sa grmljaviom
Telegraf pre 3 minutajoš 3 povezane





