Povezane vesti
Satovi na Marsu kucaju potpuno drugačije nego na Zemlji: Sekunde tamo ne postoje, već…
Nova 19.12.2025
Istraživanje koje su sprovela dvojica fizičara iz američkog Nacionalnog instituta za standarde i tehnologiju (NIST) pokazuje da satovi na Marsu u proseku kucaju 477 milionitih delova sekunde, odnosno 477 mikrosekundi, brže dnevno nego satovi na Zemlji… »
Evo koliko biste ostarili da 50 godina provedete na Marsu: Razlika je naučno fascinantna
Blic 19.12.2025
Naučnici su izračunali da satovi na Marsu kucaju 477 mikrosekundi brže dnevno nego oni na Zemlji. Razlika u protoku vremena između Marsa i Zemlje nastaje zbog različitih gravitacionih polja, prema opštoj teoriji relativnosti. Da li ste se ikada zapitali… »
Sat brže kuca na Marsu, naučnici KONAČNO znaju koliko
Politika 19.12.2025
Istraživanje koje su sprovela dva fizičara Nacionalnog instituta za standarde i tehnologiju (NIST) u SAD otkriva da satovi na Marsu otkucavaju 477 milionitih delova sekunde ili 477 mikrosekundi brže dnevno, u poređenju sa zemaljskim satovima. Iako je ta… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: SAD produžile licencu NIS do 28. avgusta
Newsmax Balkans pre 24 minutajoš 25 povezanih
Španija tvrdi da se 37.500 migranata dobrovoljno vratilo iz Seute u Alžir
Beta pre 49 minutajoš 121 povezana
Pedro Sančez odgovorio svima koji bi Španiju da izbace iz Šengena: Pomenuo i Zapadni Balkan!
Telegraf pre 1 satjoš 28 povezanih
Istorijski niski vodostaj Dunava izazvao probleme širom Srbije
Naslovi.ai pre 3 satajoš 10 povezanih




