Povezane vesti
Godinama drogirao suprugu, zlostavljao je i sve to snimao: Monstrum je sada osuđen
Telegraf 19.12.2025
Sud u nemačkom gradu Ahenu osudio je 61-godišnjeg muškarca na osam i po godina zatvora zbog toga što je godinama drogirao suprugu, seksualno je zlostavljao i sve to snimao, a potom snimke objavljivao na internetu. Regionalni sud u Ahenu proglasio je… »
Godinama zlostavljao suprugu dok je spavala: Sve snimao i delio sadržaj na internetu, evo kako je sve završeno
Mondo 19.12.2025
Fernando P, 61-godišnji školski domar, proglašen je krivim da je zlostavljao svoju suprugu u njihovom domu, snimao te činove i potom ih bez njenog znanja delio na internetu. On je u petak osuđen na osam godina i šest meseci zatvora, nakon suđenja pred… »
Nemački "slučaj Peliko": Školski domar (61) osuđen zbog silovanja i snimanja svoje žene dok je bila bez svesti
Newsmax Balkans 19.12.2025
Školski domar (61) proglašen je krivim za seksualno zlostavljanje supruge u njihovom porodičnom domu, snimanje tih dela i potom deljenje snimaka na internetu bez znanja žrtve. Osuđen na osam godina i šest meseci zatvora nakon suđenja pred sudom u Ahenu… »
Vesti dana »
Vučić: Otvoren razgovor sa predsednikom Ukrajine; Zelenski: Odnos Beograda i Kijeva treba da bude snažan
RTS pre 2 satajoš 23 povezane
BLOG UŽIVO: Poslanici Skupštine Srbije usvojili set izbornih zakona
Insajder pre 5 satijoš 29 povezanih
U Gračanici održan skup podrške uhapšenim direktorima škola i domova zdravlja
N1 Info pre 5 satijoš 33 povezane
Šteta: Đere umalo izbacio favorita - Srbinu prekinuta serija pobeda, stao u osmini finala Ženeve
Nova pre 1 satjoš 31 povezana




