Povezane vesti
Nemci podržavaju smanjenje broja azila i migracija
Politika 20.12.2025
U anketi je učestvovalo više od 2.100 birača, a istraživanje je sprovedeno u periodu od 12. do 15. decembra. Više od 50 odsto građana Nemačke podržava smanjenje imigracije povezane sa tražiocima azila, pokazuje istraživanje javnog mnjenja koje je… »
Anketa: Više od polovine Nemaca podržava smanjenje broja azila i migracija
NIN 20.12.2025
Više od 50 odsto građana Nemačke podržava smanjenje imigracije povezane sa tražiocima azila, pokazuje istraživanje javnog mnjenja koje je agencija YouGov sprovela za nemačku novinsku agenciju DPA. Ispitanici su odgovarali na pitanje da li podržavaju cilj… »
Nemačka: Više od polovine građana za smanjenje dolaska tražilaca azila
Euronews 20.12.2025
Više od 50 odsto građana Nemačke podržava smanjenje imigracije povezane sa tražiocima azila, pokazuje istraživanje javnog mnjenja koje je agencija "YouGov" sprovela za nemačku novinsku agenciju DPA. Ispitanici su odgovarali na pitanje da li podržavaju… »
Raspad globalističke politike uživo: Nemci se izjasnili, ne žele ih više
Alo 20.12.2025
Više od 50 odsto građana Nemačke podržava smanjenje imigracije povezane sa tražiocima azila, pokazuje istraživanje javnog mnjenja koje je agencija YouGov sprovela za nemačku novinsku agenciju DPA. Ispitanici su odgovarali na pitanje da li podržavaju cilj… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za Srbiju: promenljivo oblačno, vetrovito, sa toplijim periodom i najavom hladnog talasa
Naslovi.ai pre 42 minutajoš 30 povezanih
Đedović razgovarala sa predstavnicima ADNOK-a: Arapi će imati značajno učešće u zajedničkom preduzeću
Forbes pre 2 satajoš 23 povezane
Paunović: Pozivanje Selakovića na imunitet pauzira postupak, samo pomilovanje predsednika ga zaustavlja
Danas pre 7 satijoš 10 povezanih
Obradović: Cilj nam je, ne samo da pobedimo Makabi, nego i da dominiramo
RTV pre 42 minutajoš 33 povezane





