Povezane vesti
Veliki jubilej: BYD izbrojao do 15 miliona
B92 20.12.2025
Kineski gigant BYD proslavio je jubilej - proizveli su 15 miliona primeraka automobila. Ovaj uspeh još je impresivniji ako se pogleda tempo rasta: dok im je za prvih milion vozila trebalo 13 godina, skok sa 10 na 15 miliona postignut je za neverovatnih… »
BYD proslavio proizvodnju svog 15-miliontog NEV vozila
Auto blog 20.12.2025
Svečanost je održana u BYD-ovoj fabrici u Jinanu u Kini, a jubilarna 15-milionita jedinica je N8L SUV iz premium brenda DENZA, koji će uskoro biti dostupan i u Evropi. Kako navodi Index.hr, impresivan je podatak da je BYD-u bilo potrebno samo 13 meseci… »
Vesti dana »
"Doći će do potpunog uništenja Irana i to će biti sjajno!" Trampova opasna poruka Teheranu! "To što rade zemlje NATO je sramota!"
Kurir pre 8 minutajoš 126 povezanih
Igoru Tudoru preminuo otac: Hrvatski trener saznao za veliku porodičnu tragediju posle debakla u Premijer ligi
Telegraf pre 13 minutajoš 25 povezanih
Prve izlazne ankete: Vladajući Pokret Sloboda nezvanični pobednik parlamentarnih izbora u Sloveniji
Pravo u centar pre 13 minutajoš 23 povezane
Rukometaši Srbije ponovo savladali Litvaniju i obezbedili baraž za SP protiv Mađarske
Insajder pre 3 satajoš 26 povezanih
Dve zgrade srušile se u Istanbulu: Jedna osoba poginula, 10 povređeno u eksploziji gasa
Euronews pre 8 minutajoš 22 povezane


