Povezane vesti
Konditori lani imali 4,4 milijuna eura gubitka
SEEbiz 22.12.2025
ZAGREB - Konditorska industrija je u 2024. zabilježila gubitak od 4,4 milijuna eura, u odnosu na 6,3 milijuna eura neto dobiti godinu ranije, pokazuje analiza poslovanja poduzetnika u djelatnosti proizvodnje kakaa, čokoladnih i bombonskih proizvoda, koju… »
Neto imovina obveznih mirovinskih fondova u studenome porasla za 149 milijuna eura
SEEbiz 22.12.2025
ZAGREB - Neto imovina obveznih mirovinskih fondova (OMF) na kraju studenoga ove godine iznosila je 26,2 milijarde eura, što je za 149 milijuna eura ili 0,6 posto više u odnosu na prethodni mjesec, pokazuje mjesečno izvješće Hrvatske agencije za nadzor… »
Poznati gigant ostvario najveći profit u industriji slatkiša: Njegove čokolade jedu se i u Srbiji
Mondo 22.12.2025
Konditorska industrija je zabeležila gubitak od 4,4 miliona evra u 2024. godini, u odnosu na 6,3 miliona evra neto dobiti godinu dana ranije, prema analizi poslovanja preduzetnika u sektoru proizvodnje kakaoa, čokoladnih i bombonskih proizvoda, koju je… »
Vesti dana »
Stiže osveženje u Srbiju: Pljuskovi, grmljavina i jak vetar, u Nišu temperatura pada za pet stepeni
Glas juga pre 32 minutajoš 18 povezanih
Iran odgovorio na noćne udare Pentagona i zapretio još brutalnijom odmazdom
Politika pre 23 minutajoš 15 povezanih
U toku sanacija novog kvara na vodosistemu „Rzav”: Građani Čačka ponovo bez vode, pomoć stiže iz više gradova
Glas Zapadne Srbije pre 33 minutajoš 10 povezanih





