Povezane vesti
Bivši „prvi sin" Hanter Bajden u dugovima do guše
Politika pre 23 dana
„Nemam ideju kako ću da vratim 15 miliona”. Bivši „prvi sin" Hanter Bajden požalio se da njegovi dugovi iznose oko 15 miliona dolara, dodajući da "nema ideju" kako će ih vratiti. "Niko ne dolazi da spase Hantera Bajdena", rekao je 55-godišnji advokat i… »
Bivši "prvi sin" Amerike se hvata za glavu: Bankrotirao sam! Ne znam kako ću da vratim dug od 15 miliona dolara! (video)
Kurir pre 23 dana
Bivši "prvi sin" Amerike Hanter Bajden rekao je da procenjuje da je u dugu i do 15 miliona dolara, priznajući da "nema pojma" kako će taj novac uspeti da vrati. "Niko ne dolazi da spasi Hantera Bajdena“, rekao je on u razgovoru sa podkasterom Šonom… »
Vesti dana »
Veliki preokret Zvezde u Milanu: Crveno-beli savladali Armani (VIDEO)
Danas pre 4 satijoš 3 povezane
Vremenska prognoza za petak, 16. januar: Malo hladnije nego u sredu, ujutru ponegde mraz
Beta pre 5 satijoš 4 povezane
Doktor Dragan Milić: Ministarstvo finansija upozorilo rukovodstvo Niša da ne povećava plate više od 5,1 odsto
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Čudo prirode u januaru! Na kalendaru još uvek zima, a u ovom selu procvetali vesnici proleća: Iznenadile i meštane! (foto)
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana



