Povezane vesti
Turska: Arheolozi na lokalitetu tvrđave Rabat otkrili ruševine stare oko 2.000 godina
NIN 25.12.2025
Arheolozi su započeli iskopavanja na lokalitetu tvrđave Rabat u oblasti Mardin, u jugoistočnoj Turskoj, gde su otkrili ruševine stare oko 2.000 godina, prenela je danas agencija Anadolija. Drevna tvrđava, koja se nalazi u okrugu Derik, prostire se na 5,5… »
Arheolozi na lokalitetu tvrđave u Turskoj otkrili ruševine stare oko 2.000 godina
Sputnik 25.12.2025
Arheolozi su započeli iskopavanja na lokalitetu tvrđave Rabat u oblasti Mardin, u jugoistočnoj Turskoj, gde su otkrili ruševine stare oko 2.000 godina. Drevna tvrđava, koja se nalazi u okrugu Derik, prostire se na 5,5 hektara na visini od 955 metara… »
Otkrivene oko 2.000 godina stare ruševine u Turskoj
Politika 25.12.2025
Drevna tvrđava, koja se nalazi u okrugu Derik, prostire se na 5,5 hektara na visini od 955 metara. Arheolozi su započeli iskopavanja na lokalitetu tvrđave Rabat u oblasti Mardin, u jugoistočnoj Turskoj, gde su otkrili ruševine stare oko 2.000 godina… »
Vesti dana »
(Video) Putnik se živ zapalio u autobusu?! Plamen gutao sve pred sobom, najmanje šestoro mrtvih: Jezivi detalji užasa u Švajcarskoj
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Atletiko pobedio Totenhem, Bajern savladao Atalantu, remi Njukasla i Barselone
Politika pre 3 satajoš 2 povezane
Izmešta se ovo stajalište u Beogradu. Izmene traju sve do aprila, evo kako će saobraćati gradski prevoz
Blic pre 7 satijoš 1 povezana





