Povezane vesti
Preminuo Žan-Luj Gase legenda francuskog Monpeljea
RTS pre 25 dana
Proslavljeni fudbaler i trener Žan-Luj Gase, preminuo je danas u 73. godini, saopštio je francuski klub Monpelje. Gaset je igračka i trenerska legenda Monpeljea, za koji je igrao od 1975. do 1985. godine i na čijoj je klupi kao trener sedeo u čak tri… »
Umro poznati trener: Bio na klupi PSŽ-a, zbog otkaza ostao bez najveće titule u karijeri
Nova pre 25 dana
Francuski fudbal zavijen je u crno. U petak ujutru, u 72. godini života, preminuo je Žan-Luj Gase, istaknuta figura trenerske scene i dugogodišnji, gotovo nerazdvojni saradnik Lorana Blana. Vest o njegovoj smrti potvrdili su njegovi bliski saradnici za… »
Umrla legenda francuskog fudbala, godinama je bio u reprezentaciji
Telegraf pre 25 dana
Nekadašnji trener Pari Sen Žermena i dugogodišnji asistent Lorana Blana na mestu selektora Francuske, Žan-Luj Gase preminuo je danas u 72. godini potvrdili su mnogobrojni klubovi iz ove zemlje. Celu svoju igračku karijeru proveo je igrajući za Monpelje… »
Preminuo čuveni Žan-Luj Gase
Sportske.net pre 25 dana
Istaknuta ličnost francuskog fudbala Žan-Luj Gase preminuo je danas u 72. godini. Nekada vezni igrač, a potom trener, poslednje dane u fudbalu proveo je radeći u Monpeljeu gde je igrao skoro celu svoju karijeru. Napustio je klub u 7. aprila 2025. u… »
Vesti dana »
Drama iznad Atlantika! Pokvario se Trampov avion na putu za Davos
Sputnik pre 58 minutajoš 17 povezanih
Tako to rade momci sa Balkana, tripl-dablovi za Luku i Nurkića!
Sportske.net pre 8 minutajoš 21 povezana
"Putevi Srbije" uputili apel vozačima: Na ovim putnim pravcima moguć sneg, odroni i poledica
Mondo pre 43 minutajoš 7 povezanih






