Povezane vesti
"Njena tarifa je 11 evra": Rekla da Maju nije htela ni rođena majka, Taki poručio da je jeftinija od Plavog mosta
Mondo 26.12.2025
Otac Maje Marinković, Radomir Marinković Taki, ušao je u otvoren sukob sa nekadašnjom učesnicom Elite Slađom Poršelinom, nakon što mu je izvređala ćerku. Taki tvrdi da Slađa prodaje svoje fotografije za simboličnu sumu od 11 evra, čime ju je direktno… »
Otac Maje Marinković urnisao poršelinu: Ovako ju je brutalno izvređao, žestok rat se nastavlja javno
Blic 26.12.2025
Slađa je odgovorila u svom stilu, a o svemu se polemiše i na mrežama Sukob između njih se ne smiruje, te se prozivaju već duže vreme Sukob koji trenutno bukti između Radomira Takija Marinkovića i Slađe Poršeline više nije samo obična rijaliti rasprava… »
"Njena tarifa je 11 evra" Taki udario na Poršelinu, tvrdi da joj je otkrio cenu: U sve umešan i otac zadrugara
Telegraf 26.12.2025
Otac Maje Marinković, Radomir Marinković Taki izjavio je da je tarifa Slađe Poršeline, bivše drugarice njegove ćerke, 11 evra. Danima unazad odnos Maja ratuje sa Dačom Virijevićem koji ju je napao da je bila intimna sa njegovim ocem Srđanom Brazilcem… »
Vesti dana »
Tramp razgovarao sa sirijskim predsednikom Al Šarom o borbi protiv Hezbolaha
Insajder pre 2 satajoš 34 povezane
Ministar prosvete: Poslednji dan završnog ispita protekao u najboljem redu, bez nepravilnosti
Serbian News Media pre 4 satijoš 62 povezane
Izjave radnika, fotografije, poruke: Kako je Amerika otkrila prinudni rad u Ziđinu - i zašto Srbija to nije uradila pre
N1 Info pre 53 minutajoš 23 povezane
Cene nafte porasle za oko jedan odsto nakon novih Trampovih pretnji Iranu
Politika pre 28 minutajoš 27 povezanih
Nove izmene Mrdićevih zakona: Da li ih je Venecijanska komisija popravila
BBC News pre 1 satjoš 48 povezanih



