Povezane vesti
Unajmio stan za 400, pa ga dao u zakup za čak 900 evra: Vlasnik nije ništa znao, a onda je reagovao sud
Blic 02.01.2026
Među temama o kojima će sud odlučivati nalazi se i ostvarivanje profita kroz podzakup stanova. Savezni sud Nemačke (BGH) tokom 2026. godine doneće više značajnih odluka koje bi mogle imati snažan uticaj na svakodnevni život miliona građana. Među temama o… »
Čovek unajmio stan za 460 evra, pa ga izdavao u podzakup za 962 €: Sve završilo na sudu
Telegraf 02.01.2026
Nemački Savezni sud (BGH) tokom 2026. godine doneće niz važnih presuda koje bi mogle značajno da utiču na svakodnevni život miliona građana. Sud će odlučivati o zaradi od podzakupa stanova, klimatskim tužbama protiv auto-industrije, diskriminaciji… »
Unajmio stan za 400, pa ga dao u podzakup za čak 900 evra: Vlasnik nije imao pojma, a onda sve završilo na sudu
Kurir 02.01.2026
Savezni sud Nemačke (BGH) tokom 2026. godine doneće više značajnih odluka koje bi mogle imati snažan uticaj na svakodnevni život miliona građana. Među temama o kojima će sud odlučivati nalaze se ostvarivanje profita kroz podzakup stanova, klimatske tužbe… »
Vesti dana »
Tramp se oglasio povodom Obamine izjave da su "vanzemaljci stvarni": "Odao je poverljive informacije, nije smeo to da uradi"
Blic pre 15 minutajoš 1 povezana
(VIDEO) Veliko iznenađenje u Dohi: Janik Siner eliminisan u četvrtfinalu
Danas pre 1 satjoš 1 povezana






