Povezane vesti
Dragana Milošević: SNP priprema operu "Boj na Kosovu" za koju će se u svim teatrima sveta traži karta više
RTV pre 4 dana
NOVI SAD - Srpsko narodno pozorište ima obavezu da 2026. godine repertoarom afirmiše 165 godina svoje istorije i prezentuje novu viziju koja će biti dostojna izuzetnog nasleđa, i koja će na adekvatan način odgovoriti potrebama publike, izjavila je za… »
SNP sprema spektakularnu operu Boj na Kosovu za 2026: Karta više tražiće se širom sveta
Telegraf pre 5 dana
Srpsko narodno pozorište ( SNP) ima obavezu da 2026. godine repertoarom afirmiše 165 godina svoјe istoriјe i prezentuјe novu viziјu koјa će biti dostoјna izuzetnog nasleđa, i koјa će na adekvatan način odgovoriti potrebama publike. Dobra umetnost razviјa… »
Počinjemo rad na operi „Boj na Kosovu”
Politika pre 5 dana
Šekspir, Euripid, Aristofan, Jonesko, Nušić, Molijer ne mogu da se izvagaju na tasu konzumerističke žudnje. Ali teatar, da bi ostao čvrsti temelj ljudskog duha, mora da razume potrebe savremenog čoveka. SNP ima obavezu da 2026. godine repertoarom… »
Vesti dana »
Gradonačelnica Loznice: Struja će doći za 72 sata, Vučić obećao, država će sve nadoknaditi
N1 Info pre 2 satajoš 15 povezanih
Uhapšeni vlasnici bara u Švajcarskoj u kojem je 40 ljudi poginulo u požaru
Radio 021 pre 30 minutajoš 27 povezanih
Ledeni dani u Srbiji, najteže u Loznici, vanredna situacija u devet opština; problemi sa strujom, vodom i grejanjem
RTS pre 30 minutajoš 31 povezana





