Povezane vesti
Mladić upucan u Borči: Hici odjeknuli u kući, zadobio teške povrede, odmah podvrgnut operaciji
Telegraf pre 30 dana
Mladić (19) zadobio je večeras višestruke povrede od vatrenog oružja u jednoj kući u naselju Borča, nezvanično saznaje Telegraf! Navodno je upucan u nogu i stomak nakon čega je prebačen u KBC Zvezdara i trenutno se nalazi na operacionom stolu. Mladić je… »
Pucnjava u Beogradu: Ranjen mladić (19), lekari mu se bore za život
Mondo pre 29 dana
Večeras je u naselju Borča u Beogradu upucan mladić (19), saznaje nezvanično "Telegraf". On je navodno upucan u nogu i stomak nakon čega je prebačen u KBC Zvezdara. Trenutno se nalazi na operacionom stolu. Pucnjava se dogodila u jednoj kući. BONUS VIDEO… »
Mladić (19) upucan u Borči Zadobio teške povrede, lekari se bore da ostane u životu
Kurir pre 29 dana
Mladić (19) zadobio je večeras višestruke povrede od vatrenog oružja u jednoj kući u naselju Borča. Navodno je upucan u nogu i stomak nakon čega je prebačen u KBC Zvezdara i trenutno se nalazi na operacionom stolu. Kurir/Telegraf… »
Vesti dana »
Ministar pred sudom: Šta smo sve čuli sa prvog suđenja Nikoli Selakoviću za Generalštab
NIN pre 1 satjoš 76 povezanih
Produžen rok za podnošenje prijava za evidentiranje i upis prava na nepokretnostima
Stav.life pre 1 satjoš 86 povezanih
Poznato kada će pasti sneg: Meteorolog najavljuje hladni talas nakon prolećnih temperatura
Pravda pre 1 satjoš 32 povezane





