Povezane vesti
Dekan Arhitektonskog: Gradnja na Čukarici biće pažljivo planirana i van granice zaštite zelenila
N1 Info pre 5 dana
Dekan Arhitektonskog fakulteta u Beogradu Vladimir Lojanica, koji je autor najboljeg rešenja za uređenje prostora naspram Košutnjaka u beogradskoj opštini Čukarica, izjavio je da je namera da gradnja u tom delu bude pažljivo planirana i da se odvija van… »
Lojanica: Gradnja na Čukarici biće pažljivo planirana i van granice zaštite zelenila
Beta pre 6 dana
Dekan Arhitektonskog fakulteta u Beogradu Vladimir Lojanica, koji je autor najboljeg rešenje za uređenje prostora naspram Košutnjaka u beogradskoj opštini Čukarica, izjavio je da je namera da gradnja u tom delu bude pažljivo planirana i da se odvija van… »
Lojanica: Gradnja na Čukarici biće pažljivo planirana i van granice zaštite zelenila
Radio sto plus pre 6 dana
“Namera je da gradnja bude pažljivo planirana i da se odvija najpre uz obode saobraćajnica i dominantno na prostorima koji su već pod objektima i van predložene granice zaštite zelenila. Imperativ nam je da na osnovu studije i klasifikacije stabala, koja… »
Vesti dana »
Sutra u Novom Sadu ledeno i moguća je susnežica, pa sledi nekoliko malo toplijih dana
Radio 021 pre 14 minutajoš 63 povezane
Protesti u Iranu: Stotine poginulih, Tramp razmatra vojne opcije
BBC News pre 24 minutajoš 39 povezanih
Predsednik Vučić razgovarao sa rukovodstvom MOL-a o mogućnosti kupovine NIS-a
RTV pre 1 satjoš 17 povezanih
NBS: Referentna kamatna stopa zadržana na istom nivou od 5,75 odsto
RTK pre 14 minutajoš 14 povezanih




