Povezane vesti
Ministarka saobraćaja o otkazivanju letova: Bezbednost putnika i posada apsolutni prioritet
Radio 021 06.01.2026
Ministarka saobraćaja Aleksandra Sofronijević izjavila je, povodom odlaganja letova na aerodromu "Nikola Tesla" zbog snega, da su u ovakvim situacijama bezbednost putnika i posada - "apsolutni prioritet". Kako je objasnila, kada se proceni da uslovi nisu… »
Sofronijević: Bezbednost putnika prioritet u uslovima otežanog avio-saobraćaja
RTV 06.01.2026
BEOGRAD - U situacijama nepovoljnih vremenskih prilika, bezbednost putnika i posada u aviosaobraćaju su apsolutni prioritet, a sve odluke donose se isključivo u cilju bezbednosti zbog čega se putnici mole za strpljenje i razumevanje, rekla je danas… »
Sofronijević: Bezbednost putnika apsolutni prioritet u avio-saobraćaju tokom nepovoljnih vremenskih prilika
Euronews 06.01.2026
U situacijama nepovoljnih vremenskih prilika, bezbednost putnika i posada u avio-saobraćaju su apsolutni prioritet, a sve odluke donose se isključivo u cilju bezbednosti zbog čega se putnici mole za strpljenje i razumevanje, rekla je danas ministarka… »
Ministarka Sofronijević na aerodromu Nikola Tesla: Bezbednost putnika i posada apsolutni prioritet
Kurir 06.01.2026
U situacijama nepovoljnih vremenskih prilika, bezbednost putnika i posada u aviosaobraćaju su apsolutni prioritet, a sve odluke donose se isključivo u cilju bezbednosti zbog čega se putnici mole za strpljenje i razumevanje, rekla je danas ministarka… »
Vesti dana »
Vučić: Kurti sutra kod Makrona, izneće dva zahteva, molim svetske zvaničnike da se ne igraju s tim
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Izgubio kontrolu i zakucao se u banderu: Teška nesreća kod Novog Pazara
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
(VIDEO) Džeko uveo meč u Kardifu u produžetke, Bosna i Hercegovina posle penala u finalu baraža za Mundijal
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Futsal: Bobar pogurao Vojvodinu, revanš u Pendiku (nedelja, 19.00)
Sandžak haber pre 1 satjoš 1 povezana





