Povezane vesti
Održavanje automobila zimi: Šta je najbolje raditi?
RTV Novi Pazar pre 2 dana
Koliko često zimi automobil mora u auto-perionicu? U principu onoliko često koliko i u letnjim mesecima. Čak i zimi perite automobil kada imate osećaj da je pranje jednostavno dobro za vaše vozilo. Da li je istina da je automobil zimi izuzetno zagađen… »
Održavanje automobila zimi: Šta je najbolje raditi?
Vesti online pre 2 dana
Različita su mišljenja o održavanju vozila zimi. Dobronamerne preporuke kreću se od saveta da se automobil zimi što češće šalje u auto-perionicu do mišljenja da bi trebalo izbegavati auto-perionicu kako bi se sačuvala farba. Koliko često zimi automobil… »
Zašto pranje automobila na velikom minusu može da nanese više štete nego koristi
B92 pre 2 dana
Pre ulaska u auto-perionicu neophodno je ukloniti sve ostatke snega i leda. Jer struganje leda može oštetiti lak vozila. Različita su mišljenja o održavanju vozila zimi. Dobronamerne preporuke kreću se od saveta da se automobil zimi što češće šalje u… »
Vesti dana »
Partizan pojasnio stanje oko Miltona: Jedna stvar još uvek mora da bude odlučena
Nova pre 14 minutajoš 11 povezanih
Cela Srbija u minusu, najhladnije na planinama, u Kikindi i Sjenici;Danas sednica Republičkog štaba za vanredne situacije
RTV pre 19 minutajoš 4 povezane
GSP: Blokiran saobraćaj na tramvajskim linijama 2, 5 i 7 na Dorćolu zbog nepropisno parkiranih automobila
N1 Info pre 9 minutajoš 2 povezane
Na današnji dan: Umrla Agata Kristi, rođeni Šarl Pero i Džek London, zemljotres uništio Haiti
Radio 021 pre 19 minutajoš 4 povezane




