Povezane vesti
Nemiri u Iranu rastu uprkos potezima vlasti da uguše nezadovoljstvo
Slobodna Evropa pre 23 dana
Protesti u Iranu nastavili su se 13. noć, 9. januara, uprkos brutalnom obračunu i prijetnjama vlasti da će kazniti "izgrednike" koji zahtijevaju kraj Islamske Republike. Video snimci s društvenih mreža, poslani Radiju Farda(Iranski servis RSE) u… »
Radio Farda: Nemiri u Iranu rastu uprkos potezima vlasti da uguše nezadovoljstvo
Radio sto plus pre 23 dana
Protesti su narasli do najvećih u poslednjih nekoliko godina dok su mase preplavile ulice velikih gradova, malih mesta i kvartova širom Teherana u četvrtak kasno uveče. Sledećeg dana protesti su stigli do jugoistočnog grada Zahedana, gde su sunitski… »
Radio Farda: Nemiri u Iranu rastu uprkos potezima vlasti da uguše nezadovoljstvo
Beta pre 23 dana
Protesti u Iranu nastavili su se danas, 13. dana, uprkos brutalnom obračunu i pretnjama vlasti da će kazniti "izgrednike" koji zahtevaju kraj Islamske Republike, preneo je iranski servis Radija slobodne Evrope (RSE) - Radio Farda. Protesti su narasli do… »
Vesti dana »
Večeras smo gledali u sivo nebo, šta nas čeka sutra? Da, da, biće snega!
Dnevnik pre 1 satjoš 31 povezana
Studenti i građani u Novom Sadu i u Nišu obeležili 15 meseci od pada nadstrešnice
Insajder pre 5 satijoš 24 povezane
Poruka Đokovića građanima Srbije: Pravda i istina uvek pobede, neka istraju
Ozon press pre 3 satajoš 77 povezanih





