Povezane vesti
Danima bio bez hrane, terapije i ogreva: Pripadnici MUP pronašli muškarca (82) u teškom stanju na području Majdanpeka
Blic 11.01.2026
Muškarac se nalazi u lošem zdravstvenom stanju i ima problem sa kretanjem Odmah nakon pronalaska, prevezen je u Opštu bolnicu u Majdanpeku na dalju negu Muškarac star 82 godine, koji je danima bio bez hrane, adekvatne terapije i ogreva u zabačenom delu… »
Žandarmerija, PU Bor i OVS Bor spasili 82-godišnjaka: Danima bio bez hrane i ogreva kod Majdanpeka
Euronews 11.01.2026
Muškarac star 82 godine, koji je danima bio bez hrane, adekvatne terapije i ogreva u zabačenom delu sela Jasikovo, zbrinut je zahvaljujući blagovremenoj reakciji policijskih službenika. Policijski službenici PU Bor, u saradnji sa pripadnicima… »
Starac danima bio zavejan u selu kod Majdanpeka bez hrane i lekova: Pripadnici MUP došli do njega i spasli ga
Telegraf 11.01.2026
Prava drama sa srećnim krajem odigrala se u zabačenom delu sela Jasikovo, gde su policajci i pripadnici Žandarmerije u poslednjem trenutku došli do osamdesetdvogodišnjeg starca koji je danima bio bez hrana, saznaje Telegraf.rs. Nemoćni čovek je danima… »
Vesti dana »
Policijski major Katarina Petrović: Ne želim da živim uplašena kao miš, neću odustati od svog posla
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
(Foto) Stjuardesa čudom preživela nesreću u avionu smrti! Odletela zajedno sa sedištem 100 metara: "Imala je anđela čuvara!"
Blic pre 2 satajoš 1 povezana






