Povezane vesti
Pevačica "udarila" na Jovanu Jeremić nakon skandala u studiju i napuštanja emisije: "Ko ne razume obraz..."
Telegraf pre 24 sata
Pevačica Nela Vidaković ne prestaje da javno proziva voditeljku Jovanu Jeremić, nakon što je napustila studio tokom božićne emisije na Pinku. Iako je od tog događaja prošlo nekoliko dana, tenzije se ne stišavaju. Nela se više puta oglašavala na… »
Nakon skandala na Pinku pevačica udarila na Jovanu Jeremić: "Ko razume obraz - razume i moju pesmu"
Blic pre 1 dan
Nela Vidaković izjavila je da nije dobila odgovarajući tretman tokom programa. Voditeljka Jovana Jeremić izbegla je dalje komentare povodom situacije. Pevačica Nela Vidaković nastavlja da javno proziva voditeljku Jovanu Jeremić nakon što je… »
Pevačica danima urniše Jovanu Jeremić: Ne smiruje se nakon skandala na Pinku, ponovo je izvređala
Mondo pre 1 dan
Drama ne prestaje nakon što je pevačica Nela Vidaković demonstrativno otišla iz božićne emisije "Novo jutro" kod voditeljke Jovane Jeremić. Ona se nakon napuštanja Jutarnjeg programa na Pinku oglasila na Tiktoku i otkrila razloge, a u danima koji su… »
Vesti dana »
Gradonačelnica Loznice: Ukinuta vanredna situacija, pripravnost zbog mogućih poplava
Beta pre 1 satjoš 47 povezanih
Večeras protest u Čačku zbog koncerta na trgu povodom dočeka Nove godine po Julijanskom kalendaru
Serbian News Media pre 59 minutajoš 42 povezane
Bojana Selaković: Aktuelnim vlastima u Beogradu nikada nije bio cilj članstvo Srbije u EU
Beta pre 1 satjoš 27 povezanih
Vučić u Abu Dabiju istakao politički značaj AI i energije, sutra s Bin Zajedom i o NIS-u
Beta pre 4 satijoš 29 povezanih
Optimizam ne napušta Kamerona Pejna: „I dalje je isti cilj – finale Evrolige“
Danas pre 54 minutajoš 32 povezane



