Povezane vesti
GSP poskupeo prevoz pojedinih linija i staničnih usluga, zaboravio da o tome obavesti javnost
NoviSad.com 13.01.2026
Novi Sad – Gradski prevoznik od Nove godine podigao je cene za više svojih usluga, ali o tome nisu obavestili javnost, pa su putnici doživeli neprijatnost kada su kupovali karte. Primera radi, karta na liniji Novi Sad – Sremski Karlovci poskupela je sa… »
Pokret Bravo: GSP Novi Sad osim povećenja cena karata podigao i cene peronske karte, parkinga, čuvanja prtljaga
Danas 13.01.2026
Građanski pokret Bravo saopštio je danas da je Gradsko saobraćajno preduzeće (GSP) u Novom Sadu, osim povećanja cena autobuskih karata do prigradskih naselja, od početka godine podiglo i cenu peronskih karata, staničnih usluga, čuvanja prtljaga i… »
Bravo: GSP podigao i cenu staničnih usluga u Novom Sadu
Radio 021 13.01.2026
Građanski pokret Bravo objavio je da je GSP, osim skupljih autobuskih karata do prigradskih naselja, od početka godine podigao cenu i staničnih usluga. Oni navode da su od ove godine poskupele cene peronskih karata, stanične usluge, čuvanja prtljaga i… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO: Iran najavio borbu „do potpune pobede“, jutros eksplozije u Tel Avivu
Insajder pre 21 minutajoš 61 povezana
Dan kada je palo meÐunarodno pravo: Secesija i napad koji su promenili svet!
Kurir pre 56 minutajoš 53 povezane






