Povezane vesti
Skandal u fabrikama "Labubu" igračaka: Radili prekovremeno, radnici eksploatisani, radila i deca
Dnevnik 13.01.2026
Nevladina organizacija „China Labor Watch“ (CLW) saopštila je da je tokom višemesečne istrage u Kini uočila brojne nepravilnosti u lancu snabdevanja popularnih „labubu“ igračaka, koje proizvodi kompanija „Pop Mart“. U izveštaju se ukazuje na ozbiljna… »
Radnici u lancu proizvodnje "labubu" igračaka izloženi eksploataciji: Među zaposlenima i maloletnici
Blic 13.01.2026
Nevladina organizacija "China Labor Watć" (CLW) sa sedištem u Njujorku saopštila je da je pronašla dokaze o ozbiljnim kršenjima radnih prava u lancu snabdevanja igračaka "labubu", koje proizvodi kineska kompanija "Pop Mart". Prema tromesečnoj istrazi… »
Skandal u fabrici Labubu: Maloletni radnici bili PRISILJENI na prekovremeni rad i prazne ugovore
Telegraf 13.01.2026
Nevladina organizacija za prava radnika sa sedištem u Njujorku, China Labor Watch (CLW), tvrdi da je otkrila eksploataciju radnika koji su pravili popularnu krznu igračku Labubu. Ova igračka, koju proizvodi kineska kompanija Pop Mart, postala je globalni… »
Vesti dana »
Učenici osmih razreda polagali - maternji jezik, beležimo utiske u Kraljevu i Pirotu
RTS pre 47 minutajoš 77 povezanih
Požar u tržnom centru „Enjub” lokalizovan na Novom Beogradu
Serbian News Media pre 1 satjoš 81 povezana
Jedanaest mrtvih u ruskom napadu, oštećena Kijevsko-pečerska lavra pod zaštitom Uneska
BBC News pre 1 satjoš 61 povezana





