Povezane vesti
Mađarski ministar: Gledaćemo da na pruzi Beograd - Budimpešta pasoška kontrola ne traje duže od 30 minuta
Radio 021 13.01.2026
Ministarka saobraćaja Aleksandra Sofronijević najavila je da će naredne nedelje razgovarati sa mađarskim zvaničnicima o puštanju u saobraćaj brze pruge od Beograda do Budimpešte. Dodala je da očekuje da će putnički saobraćaj verovatno krenuti krajem… »
Do Budimpešte za tri sata: Ministarka Sofronijević najavila skori početak puštanja u rad brze pruge
Kurir 13.01.2026
Sofronijević je najavila da će naredne nedelje razgovarati sa mađarskim zvaničnicima o puštanju u saobraćaj brze pruge od Beograda i Budimpešte. - Ja ne volim da se izjašnjavam dok nemam zvanične podatke, ali situacija je da će se to desiti kraj februara… »
Putovanje od Beograda do Budimpešte kraće od tri sata: Saobraćaj na brzoj pruzi kreće krajem febrara ili početkom marta
Euronews 13.01.2026
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Aleksandra Sofronijević najavila je danas da će naredne nedelje razgovarati sa mađarskim zvaničnicima o puštanju u saobraćaj brze pruge od Beograda i Budimpešte i dodala da očekuje da će putnički… »
Sofronijević: Saobraćaj na brzoj pruzi Beograd-Budimpešta kreće krajem februara ili u martu
Politika 13.01.2026
Srpska deonica pruge duga je 183 kilometra. Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Aleksandra Sofronijević najavila je danas da će naredne nedelje razgovarati sa mađarskim zvaničnicima o puštanju u saobraćaj brze pruge od Beograda i… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Helikopter MUP-a “puma” gasi požar na Stolovima, u Deliblatskoj peščari situacija stabilnija
Insajder pre 1 satjoš 36 povezanih
Siniša Mali: Uskoro odluka o povećanju plata i penzija, punoletnima po 6.000 dinara
Politika pre 1 satjoš 27 povezanih
Konačno stižu pljuskovi sa grmljavinom: Čak ova 2 dana doneće Srbiji češće i intenzivnije padavine
Telegraf pre 2 satajoš 41 povezana






