Povezane vesti
Jezivo: Poginuo bivši olimpijac, zatrpala ga lavina
Nova 13.01.2026
Ueli Kestenholc, švajcarski snouborder, preminuo je nakon što ga je zatrpala lavina, saopštila je Švajcarska skijaška federacija. U trenutku smrti osvajač bronzane medalje na prvoj olimpijskoj trci u pomenutom sportu imao je samo 50 godina. Kestenholc je… »
Jezive vesti iz Švajcarske: Olimpijac poginuo nakon što ga je zatrpala lavina!
Kurir 13.01.2026
Proslavljeni švajcarski snouborder Ueli Kestenholc preminuo je u 50. godini života, pošto ga je zatrpala lavina tokom boravka u planinama, saopštio je Švajcarski skijaški savez. Kestenholc je zauvek upisan u istoriju zimskih sportova kao osvajač bronzane… »
Jezivo! Olimpijac poginuo nakon što ga je zatrpala lavina
Telegraf 13.01.2026
Svetski sport zavijen je u crno nakon tragične vesti iz Švajcarske. Proslavljeni švajcarski snouborder Ueli Kestenholc preminuo je u 50. godini života, pošto ga je zatrpala lavina tokom boravka u planinama, saopštio je Švajcarski skijaški savez. Reč je o… »
Vesti dana »
Ministarstvo poljoprivrede zamolilo mlekare da povećaju otkupnu cenu mleka za pet dinara
Nova ekonomija pre 2 satajoš 28 povezanih
Đoganijeva ćerka u epicentru horora u Dubaiju: Probudio nas je alarm za uzbunu, boravimo u podrumu FOTO
B92 pre 30 minutajoš 86 povezanih
Sofronijević: Putnički vozovi do Budimpešte od 27. marta, cena karte najverovatnije 25 evra u jednom smeru
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 24 povezane





