Povezane vesti
Plate profesionalnih vozača rastu, ali to nije dovoljno! EES sistem uzdrmao transport
Dnevnik 15.01.2026
Iako su plate profesionalnih vozača u Srbiji poslednjih godina u porastu, ovaj sektor se suočava sa izazovima koji bi mogli da ugroze njegovu budućnost. Međunarodni dan vozača i automehaničara, 15. januar, profesionalni vozači dočekuju ne baš previše… »
Zarade profesionalnih vozača u Srbiji rastu, ali EES sistem donosi neizvesnost u ovaj sektor
Biznis.rs 15.01.2026
Međunarodni dan vozača i automehaničara - 15. januar. Međunarodni dan vozača i automehaničara – 15. januar, profesionalni vozači dočekuju ne baš previše raspoloženi, naročito oni koji obavljaju međunarodni transport. Naime, ograničeno kretanje kroz… »
Vesti dana »
Parlamentarni izbori na Kosovu - treći put na glasanje za godinu i po dana
BBC News pre 3 minutajoš 24 povezane
Netanjahu prati situaciju nakon napada u regionu Šaron: Blokade i potraga u toku
Večernje novosti pre 1 satjoš 33 povezane
Na Kosovu i Metohiji vanredni izbori za skupštinu privremenih institucija: Do 17 časova izlaznost 28,96 odsto, u Ranilugu 49,92
RTV pre 2 minutajoš 46 povezanih
Tramp: Prvo sporazum, pa odmrzavanje imovine Irana; Teheran: Ormuz se otvara nakon prestanka pretnji SAD
RTS pre 53 minutajoš 23 povezane



