Povezane vesti
Đorđe umesto dijaspore izabrao selo: Cela porodica otišla, on ostao da u rodnom kraju unovči školovanje
Kurir 19.01.2026
U vreme kada mnogi mladi napuštaju sela u potrazi za sigurnijim životom, neki odlučuju da ostanu i grade budućnost upravo u svojim rodnim mestima. Inspirativna priča dolazi iz opštine Petrovac na Mlavi, gde je mladi privrednik svoje veštine posvetio… »
Dok mu je cela porodica u dijaspori, Đorđe je ostao na dedovini: Mladi stočar gradi budućnost u Homolju
Telegraf 19.01.2026
Okruženo Homoljskim planinama i netaknutom prirodom, u dolini reke Mlave, nalazi se selo Ždrelo koje trenutno ima nešto više od 250 domaćinstava. Iako je dosta njih napustilo svoje domove i otišlo u inostranstvo, mladi poljoprivrednik Đorđe Pajkić (24)… »
Vesti dana »
"Svi ste na našem nišanu, spremamo vam mnogo iznenađenja!" Netanjahu najavio udare na Iran bez milosti, pa otkrio šta mu je Tramp lično tražio
Blic pre 7 satijoš 1 povezana
U Libanu gađan mirovni bataljon u kojem je 169 srpskih vojnika, svi su bezbedni
Danas pre 9 satijoš 1 povezana





