Povezane vesti
Brazilci ne žele da izgube Anćelotija
Sport klub pre 23 dana
Predsednik Brazilske fudbalske konfederacije (CBF) Samir Šaud rekao je da bi Karlo Anćeloti mogao da ostane selektor reprezentacije Brazila i po završetku Svetskog prvenstva, koje će od 11. juna do 19. jula biti održano u SAD, Kanadi i Meksiku… »
Anćeloti ostaje i posle Mundijala: Brazilci žele da zadrže legendarnog Italijana!
Kurir pre 23 dana
Anćeloti je u maju prošle godine preuzeo reprezentaciju Brazila. Italijanski stručnjak ima ugovor sa CBF do kraja Mundijala. "Razgovori već traju, a obe strane su zainteresovane za nastavak saradnje. Produženje ugovora pre početka SP je veoma važno za… »
Brazilci hoće da zadrže Ančelotija
B92 pre 23 dana
Predsednik Brazilske fudbalske konfederacije (CBF) Samir Šaud izjavio je da bi italijanski trener Karlo Ančeloti mogao da ostane selektor reprezentacije Brazila. Ančeloti je u maju prošle godine preuzeo reprezentaciju Brazila. Italijanski stručnjak ima… »
Brazil veruje Anćelotiju: Ugovor i posle Svetskog prvenstva
Telegraf pre 23 dana
Predsednik Brazilske fudbalske konfederacije (CBF) Samir Šaud izjavio je da bi italijanski trener Karlo Anćeloti mogao da ostane selektor reprezentacije Brazila i po završetku Svetskog prvenstva, koje će od 11. juna do 19. jula biti održano u SAD, Kanadi… »
Vesti dana »
Ješić: Nasilje u Novom Sadu dramatično - treba nam novi nirnberški proces
N1 Info pre 3 satajoš 24 povezane
Lazaru Diniću i Ivanu Bijeliću prećeno zbog otkrivanja identiteta napadača ispred SNP-a
Moj Novi Sad pre 32 minutajoš 42 povezane
Kleut: „Ministar Glamočić treba da podnese ostavku jer je odgovoran za lošu agrarnu politiku“
Serbian News Media pre 3 satajoš 23 povezane
Vučić: Plenković mi je rekao da vojni savez Zagreba, Tirane i Prištine nije uperen protiv Srbije
Insajder pre 1 satjoš 19 povezanih





