Povezane vesti
Direktor Biosensa: Odluke Senata Univerziteta od decembra nezakonite jer nisam bio pozvan
N1 Info 30.01.2026
Direktor Instituta Biosens Vladimir Crnojević, nakon mesec i po dana pozvan je na sednicu Senata Univerziteta u Novom Sadu - iako ga rektor Dejan Madić na prethodne tri sednice nije zvao. Kako Crnojević objašnjava za N1, na sednici održanoj 29. januara… »
Direktor Biosensa: Odluke Senata Univerziteta u Novom Sadu od decembra nezakonite jer nisam bio pozvan
Danas 30.01.2026
Direktor Instituta Biosens Vladimir Crnojević, nakon mesec i po dana pozvan je na sednicu Senata Univerziteta u Novom Sadu – iako ga rektor Dejan Madić na prethodne tri sednice nije zvao. Kako Crnojević objašnjava za N1, na sednici održanoj 29. januara… »
Direktor Biosensa: Odluke Senata Univerziteta od decembra nezakonite
Nedeljnik 30.01.2026
Direktor Instituta Biosens Vladimir Crnojević, nakon mesec i po dana pozvan je na sednicu Senata Univerziteta u Novom Sadu – iako ga rektor Dejan Madić na prethodne tri sednice nije zvao, piše N1. Kako Crnojević objašnjava za N1, na sednici održanoj 29… »
Direktor BioSens-a tvrdi: Sve sednice Senata od decembra su nevažeće, nisam bio pozvan
Luftika 30.01.2026
Direktor Instituta BioSens, Vladimir Crnojević, smatra da su sve sednice Senata Univerziteta u Novom Sadu održane od 1. decembra nevažeće, budući da na njih nije bio pozvan. Prema njegovim rečima, nelegitimna je i sednica na kojoj Jelena Kleut nije… »
Vesti dana »
Skupština izglasala poverenje vladi, Brnabić poslanicima: Vidimo se uskoro
Beta pre 1 satjoš 48 povezanih
Proglašena vanredna situacija u Somboru, Kuli i Vrbasu zbog niskog vodostaja Dunava
N1 Info pre 5 satijoš 24 povezane
Cene nafte skočile za šest odsto nakon novih sukoba na Bliskom istoku
Insajder pre 25 minutajoš 45 povezanih






