Povezane vesti
Nezapamćen napad, 20 mrtvih, 11 uhapšenih: Odgovorni se oglasili
B92 30.01.2026
Ekstremistička grupa Islamska država preuzela je odgovornost za napad na vazduhoplovnu bazu u glavnom gradu Nigera, Nijameju, u kojem su ranjena četiri vojnika i oštećen jedan avion. Preuzimanje odgovornosti objavljeno je u saopštenju novinske agencije… »
Islamska država udarila na prestonicu Nigera: vojska likvidirala 20 terorista
Politika 30.01.2026
Eksplozije osvetlile nebo, oštećen i putnički avion na pisti. Ekstremistička grupa Islamska država preuzela je odgovornost za napad na vazduhoplovnu bazu u glavnom gradu Nigera, Nijameju, u kojem su ranjena četiri vojnika i oštećen jedan avion… »
Napadnuta na vazduhoplovna baza u Nijameju, glavnom gradu Nigera: Islamska država preuzela odgovornost za napad
Večernje novosti 30.01.2026
EKSTREMISTIČKA grupa Islamska država preuzela je odgovornost za napad na vazduhoplovnu bazu u glavnom gradu Nigera, Nijameju, u kojem su ranjena četiri vojnika i oštećen jedan avion. Foto: Printscreen Preuzimanje odgovornosti objavljeno je u saopštenju… »
Vesti dana »
Prikupljanje dokaza ili zastrašivanje: Policija i dalje saslušava građane koji su govorili o zvučnom topu 15. marta (VIDEO)
Insajder pre 3 satajoš 42 povezane
Leskovac među najzagađenijim gradovima u Srbiji: Građani prošle godine više od tri meseca disali vazduh iznad dozvoljenih granica
Rešetka pre 6 satijoš 12 povezanih
Najveće interesovanje na Univerzitetu u Beogradu za Stomatološki, Farmaceutski, Medicinski, Ekonomski, FON
NIN pre 3 satajoš 39 povezanih





