Povezane vesti
Konačno pomoć za vinogradare i voćare: AgAR kao neumorni radnik u polju
Nedeljnik pre 17 sati
Na strmim obroncima vinograda, među redovima jabuka, krušaka i šljiva, gde je svaki prolaz traktorom rizičan, a ljudska snaga sve ređa i skuplja, poljoprivreda poslednjih godina traži nova rešenja. Upravo tu, na terenu koji zahteva preciznost… »
Kosi, čupa korov, seje, radi i noću, a ne traži platu: Niški inženjeri napravili robota za pomoć zemljoradnicima
Kurir pre 17 sati
Upravo tu, na terenu koji zahteva preciznost, izdržljivost i neprekidan rad, domaći autonomni robot AgAR pronalazi svoju trenutno najvažniju ulogu - u voćarstvu i vinogradarstvu. Razvijen u saradnji inženjera Mašinskog fakulteta u Nišu i kompanije… »
Vesti dana »
Oglasilo se Ministarstvo spoljnih poslova Srbije nakon dočeka uz Tompsona u Zagrebu: "Sve učestalije isticanje simbola iz Drugog svetskog rata u Hrvatskoj"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
"Jedan pevač nije merna jedinica za patriotizam" Transparent tokom dočeka u Zagrebu jasno pokazao šta neki misle o Tompsonu (foto)
Blic pre 7 satijoš 1 povezana
Dejvis kup reprezentacija doputovala u Čile: Dušan Lajović predvodi srpski tim
Kurir pre 11 minutajoš 1 povezana




