Povezane vesti
Tvrdi da je pištolj slučajno opalio: Poništena presuda policajcu iz Osijeka, obrt u slučaju koji je potresao region
Mondo 03.02.2026
Visoki kazneni sud Republike Hrvatske ukinuo je prvostepenu presudu Marku Smažilu, bivšem policajcu koji je u septembru 2023. godine službenim pištoljem usmrtio osječku studentkinju Mihaelu Berak. "Županijski sud u Osijeku zaprimio je rešenje Visokog… »
Ukinuta presuda policajcu za ubistvo Mihaele Berak
Telegraf 03.02.2026
Visoki krivični sud Republike Hrvatske ukinuo je prvostepenu presudu Marku Smažilu, bivšem policajcu koji je u septembru 2023. službenim pištoljem usmrtio osječku studentkinju Mihaelu Berak. "Županijski sud u Osijeku primio je rešenje Visokog krivičnog… »
Vesti dana »
Detalji o najjačem napadu Rusije na Ukrajinu ove godine: Stravičan broj mrtvih i ranjenih, stradalo dete od tri godine (video)
Kurir pre 1 satjoš 30 povezanih
Sukobi u Libanu nastavljeni uprkos američkom planu o delimičnom prekidu vatre
Beta pre 2 satajoš 26 povezanih





