Povezane vesti
BETA KALENDAR – Na današnji dan 6. februar
Serbian News Media 06.02.2026
1515 – Umro je venecijanski izdavač i štampar Aldo Manucio (Manuzio), poznat po tome što je prvi upotrebio kurzivna slova (italic) i uveo mali praktičan format. Njegova izdanja (aldine) danas su bibliofilske retkosti. 1701 – Počeo je rat za špansko… »
Na današnji dan: Umro Vuk Stefanović Karadžić, osnovan Crveni krst u Srbiji
Radio 021 06.02.2026
Donosimo vam pregled događaja koji su se dogodili 6. februara. 1515 - Umro je venecijanski izdavač i štampar Aldo Manucio (Manuzio), poznat po tome što je prvi upotrebio kurzivna slova (italic) i uveo mali praktičan format. Njegova izdanja (aldine) danas… »
Na današnji dan, 6. februar
Šabačke novosti 06.02.2026
Na današnji dan dogodilo se: 1515. Umro je venecijanski izdavač i štampar Aldo Manucio, poznat po tome što je prvi upotrebio kurzivna slova (italic) i uveo mali praktičan format. Njegova izdanja (aldine) danas su bibliofilske retkosti. 1701. Počeo je rat… »
Na današnji dan, 6. februar
N1 Info 06.02.2026
Na današnji dan dogodilo se: 1515. Umro je venecijanski izdavač i štampar Aldo Manucio, poznat po tome što je prvi upotrebio kurzivna slova (italic) i uveo mali praktičan format. Njegova izdanja (aldine) danas su bibliofilske retkosti. 1701. Počeo je rat… »
Vesti dana »
Evropski parlament usvojio Rezoluciju o Srbiji: Osam zemalja protiv otvaranja Klastera 3
Radio 021 pre 4 satijoš 17 povezanih
Jedna Trampova rečenica napravila je haos: Cene nafte u porastu, a berze u padu nakon izjave o kraju primirja sa Iranom
Kurir pre 3 satajoš 36 povezanih
Strane i domaće reakcije na usvajanje rezolucije o Srbiji u EP: Sve je u Vučićevim rukama
Danas pre 1 satjoš 22 povezane
'Ponosan sam na sve': Dalić više nije selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske
BBC News pre 52 minutajoš 41 povezana
Nedelja EU diskusije o Srbiji: Drugačiji pogledi Evropske komisije i parlamenta
Južne vesti pre 2 minutajoš 18 povezanih




